Güler Yüzlü Olmanın Önemini Anlatan Kompozisyon Kısa

“Güler yüzlü olmanın önemini anlatan kompozisyon kısa”  konusu ile ilgili olarak duygu ve düşüncelerimizi paylaşacağız.

Güler Yüzlü Olmanın Önemini Anlatan Kompozisyon

İnsanlar işlerinde başarılı olmak istiyorsa güler yüzlü olmaya önem vermelidir. Güler yüz insanın işinde başarı getiren önemli bir etkendir. Yüzü gülmeyen birinin işinde de başarılı olmasını beklemek hayalden öteye gitmez.

Asık suratlı bir insan beton duvar gibidir. Ne yaparsa yapsın işinde başarılı olamaz. Bu yüzden hem daha sağlıklı bir çevremiz olması için hem de işlerimizde başarılı olmak için güler yüzlü olmanın önemini anlamalıyız.

Gerçek anlamda başarı sağlamada çalışmanın ve emeğin yanı sıra güler yüze de ihtiyacımız olduğu gerektir. Zaten güler yüzlü olan insan işini severek yapan insandır. Böyle insanlar ne işle uğraşıyor olursa olsunlar işine gereken önemi verirler. Güler yüzlü olmak hayatta bütün işlerimizi kolaylaştırır.

Özetlemek gerekirse yüzü gülmeyen insanlar somurtkan olur, asık suratlı olur. Kimse onların yanına yaklaşmak istemez. Böyleleri buz gibi insandır ve başarıya uzaktır. Etrafa soğuk bir enerji yayar yüzü gülmeyenler. Onlardan başarılı olmasını bekleyemeyiz. Çünkü onların yüzü gülmeyi bilmez, onlar hiçbir işte de başarılı olamaz.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski